Organizacja - Kurs OLZON

KURS PSYCHOTERAPII OLZON
126524467
Przejdź do treści
Organizacja kursu
Od 2024 r. kurs jest pięcioletnim szkoleniem dającym wiedzą potrzebną do prowadzenia psychoterapii oraz możliwość nabywania praktycznych umiejętności podczas ćwiczeń. Od drugiego roku szkolenia każdy uczestnik ma zapewnione własne doświadczenie psychoterapeutyczne w formie grupowej. W całym procesie szkolenia mają miejsce różne formy pracy superwizyjnej, jednak każdy z uczestników przed przystąpieniem do egzaminu kwalifikacyjnego będzie musiał zadbać o określoną ilość indywidualnych superwizji.
Zajęcia kursu psychoterapii odbywają się średnio raz w miesiącu w weekendy (sobota i niedziela) w Szpitalu Babińskiego. W sumie każdy rok to ok. 10 spotkań „weekendowych”. Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu, a kończą w czerwcu.

Zgrupowanie treningowo-dydaktyczne
organizowane jest na początku 1 roku kursu. Udział w zgrupowaniu pozwala zdobyć wiedzę o własnym funkcjonowaniu w grupie oraz doświadczyć dynamiki grupy. Jest ono obowiązkowym elementem kursu psychoterapii. Zgrupowanie płatne jest odrębnie.

Na początku kursu zawierana jest umowa z uczestnikami kursu, która obejmuje wzajemne zobowiązania. Obowiązuje ona na jeden rok kursu. Na każdy następny rok zawierana jest nowa umowa.

Dla uczestników kursu przeznaczone są sale wykładowe z wyposażeniem multimedialnym oraz sale do warsztatów i zajęć terapeutycznych znajdujące się w Szpitalu Babińskiego w budynku Centrum Terapii (bud. nr 14), w Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic (bud. nr 102, 3 piętro). Wyjątkowo zajęcia mogą się odbywać w sali konferencyjnej w Willi Dyrektora lub innych budynkach na terenie szpitala. W trakcie przerw w zajęciach w każdym z tych budynków uczestnicy kursu mogą korzystać z zaplecza socjalnego.
Adres
30-393 Kraków
ul. J. Babińskiego 29
Telefon
(+48) 126524467
Email
kurs.psychoterapii@babinski.pl
polityka prywatności | RODO
Wróć do spisu treści